Skip to main content

Regulamin bloga

  • Bardzo nie lubię chamstwa i braku kultury. Dlatego komentarze zawierające wulgaryzmy, słowa niecenzuralne będą kasowane.
  • Zabronione też jest obrażanie innych komentujących, autora bloga lub innych autorów na blogu cytowanych.
  • Nie wolno obrażać niczyich uczuć religijnych ani nawoływać do nienawiści na tle rasowym, religijnym, narodowościowym czy światopoglądowym. Nie oznacza to, że musisz być poprawny politycznie. To internet a nie TVP. Pamiętaj jednak, że w internecie nie jesteś anonimowy, jak się niektórym wydaje. Dlatego we wszystkim co piszesz zachowaj zdrowy rozsądek.
  • Hejterom i innym frustratom z góry dziękuje za poświęcony na lekturę bloga czas. Komentarze nie wnoszące niczego merytorycznego do dyskusji na tematy bloga a zawierające jedynie negatywny przekaz, będą kasowane. Blog to nie spluwaczka, a negatywne myślenie jest zaraźliwe.
  • Nie lubię spamu i spamerów. Dlatego zabrania się umieszczania linków sprzedażowych, do produktów niezwiązanych z tematyką bloga. To nie miejsce na darmową reklamę. Podpisywanie się adresem strony i inna kryptoreklama będzie usuwana. Jeśli chcesz się u mnie reklamować zapraszam do działu współpraca.
  • Mile są widziane komentarze wnoszące merytoryczną wiedzę to tematu artykułu. Nie twierdzę, że wiem wszystko najlepiej. Chętnie się uczę. Dlatego, jeśli z tym co piszę się nie zgadzasz, lub masz coś ciekawego do dodania, pisz śmiało. Mile widziane są linki do artykułów zawierających ciekawe informacje związane z tematyką bloga. Chętnie przyswoję nową wiedzę i skomentuję te informacje lub napiszę o nich nowy artykuł.
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial