Skip to main content

Lewica czyli ulubienica globalistów. Do czego prowadzą rządy lewicy?

Europejska i światowa lewica od dawna nie jest tym, czym lewica powinna być. Ludzie którzy wyznają lewicowy światopogląd, fałszywie kojarzą go z postępem i nowoczesnością. Wydaje im się że są mądrzejsi od innych, lepiej wykształceni i wyedukowani. Ci o prawicowych poglądach to krzyżowcy i ciemnogród. Partie i ruchy lewicowe, historycznie rzecz biorąc, na pierwszym planie powinny stawiać dobro robotnika, pracownika. Bronić słabych przed wyzyskiem: kapitalistów, bankierów, właścicieli korporacji. A tymczasem dzisiejsze partie lewicowe zajmują się walką z ksenofobią i homofobią, globalnym ociepleniem, atakowaniem religii i ludzi myślących inaczej. Dlaczego globalistom to bardzo odpowiada? Gdyby lewicowi aktywiści zaczęli nagle protestować przeciwko przenoszeniu miejsc pracy do Chin i krajów 3 świata, pracy dzieci, dewastacji środowiska w tych krajach, wyzyskowi pracowników hipermarketów, to zyski globalistów byłyby zagrożone. Jakoś nikt nie dostrzega faktu, iż toniemy w plastiku. Te same korporacje, które bardzo dbają o środowisko w Europie czy USA, w krajach biednych sprzedają swoje produkty w jednorazowych plastikowych saszetkach, niepodlegających recyklingowi. Liczą się przecież jedynie zyski korporacji. I w takim zakłamanym świecie żyjemy.

Czemu ci wszyscy postępowi lewicowcy nie zajmują się rzeczywistymi problemami naszej planety? Odpowiedź jest prosta. Bo koncesjonowane media kontrolowane przez 1% światowej finansjery nie są zainteresowane tym aby pokazywać rzeczywiste problemy. Czy zastanowił -eś -aś się dlaczego tak jest, iż przywódcy partii i ruchów lewicowych, to najczęściej bardzo majętne osoby? Idą oni na demonstracje ludzi, którzy w wyniku kryzysu stracili pracę i tymsamym środki do życia, po czym wsiadają do swoich luksusowych samochodów i jadą do swoich willi. I na tym najczęściej bratanie z ludem się kończy. Kontrolując liderów, kontrolujesz ruch.

Banksterzy i globaliści wolą lewicę, bo lewicowe rządy wydają więcej pieniędzy np: na programy społeczne, inwestycje państwowe i samorządowe. A im bardziej narody i państwa się zadłużają, tym dla bankierów lepiej. Przejmą oni podczas kryzysu aktywa bankrutującego państwa za bezcen.

Neoliberałowie czy po prostu neo-komuniści uważają, że im więcej państwa w państwie, tym lepiej. Nie dostrzegają jednak, iż rozrastający się biurokratyczny aparat państwa pozbawi prywatnych małych i średnich przedsiębiorców chleba i pracy. Świat który budują nam globaliści, ich nowy porządek świata NWO, to maksymalnie rozrośnięty i kontrolujący wszystko i wszystkich aparat państwa i korporacje. To istny Orwell’owski świat z książki rok 1984. I o taką to wolność i równość walczy lewica. Lewacy, którzy pragną socjalistycznego państwa zapominają, iż państwo realnego socjalizmu już mieliśmy, nazywało się ono PRL. Polska Rzeczpospolita Ludowa. Zbankrutowało, gdyż nie było w stanie spłacać nawet odsetek od dolarowych kredytów. Komuniści drukowali tyle gotówki ile było im potrzebne. Najpierw drukowali setki, potem tysiące a skończyło się na milionach. Wszyscy byliśmy wtedy milionerami, bo milion starych złotych to sto nowych. Problem polegał na tym, iż więcej pieniądza, a właściwie prawnego środka płatniczego w obiegu nie tworzy bogactwa. Cóż z tego, że mieliśmy dużo banknotów, skoro nic nie można było za nie kupić bo sklepy były puste. Bankructwo PRL’u było też przyczyną wyprzedaży majątku Polski za 10 % jego wartości w zamian za umorzenie niemożliwego do spłacenia długu.

I jeszcze jedna uwaga. PiS to nie jest żadna prawica. Jedynie podszywa się pod prawicę, aby mamić prawicowy i katolicki elektorat. Partia, która zapowiada i wprowadza programy socjalne typu 500 +, czyli zabrać jednym i dać drugim oraz wprowadza ciągle nowe podatki, z pewnością żadną prawicą nie jest. Musimy pamiętać, iż rząd nie ma żadnych lub prawie żadnych własnych pieniędzy, no może poza dochodami ze spółek, w których udziałowcem jest Skarb Państwa. Jednak dochody te to ułamek rządowych wydatków. Dając nam takie czy inne świadczenia najpierw musi nam je zabrać pod postacią rożnych, coraz to nowych, podatków. Rząd dysponuje jedynie pieniędzmi, które zbierze z podatków lub pożyczy z banków. Obecnie, bank centralny NBP kreuje mnóstwo nowego pieniądza dla rządzących.

Skoro już wiemy czym jest lewica, to powstaje pytanie, po czym poznać partie i ruchy prawicowe?

Prawicowe partie i ruchy to te, które walczą o jak najwięcej wolności dla człowieka. Pamiętajmy, że polityka to sztuka dzielenia społeczeństwa. Podzielonym i skłóconym społeczeństwem łatwiej zarządzać. Dziś, spieranie się o to kto jest lewicą a kto prawicą, straciło niemal sens. Musimy sobie postawić pytanie, czy jesteśmy za globalistami i ich niewolniczym systemem kontroli jednostki, czy za wolnością?

Pewnym uproszczeniem jest założenie, iż każdy sympatyk prawicy powinien być automatycznie dobrym katolikiem. Prawica opowiada się za wolnością np. gospodarczą. Niskie podatki, proste i przejrzyste przepisy. Z kolei religia jest w pewnym sensie zaprzeczeniem wolności. Narzuca nam ona bowiem to, w co mamy wierzyć, choćby poprzez tak zwane dogmaty wiary. Nie ma tu miejsca na wolność i poszukiwanie prawdy. Prawda jest już objawiona. Poza tym, z pomieszania religii i polityki może powstać bardzo wybuchowa mieszanka.

Dobrze jest też wiedzieć co szykują Nam globaliści dla których lewica jest najkrótszą drogą do celu, czyli wprowadzenia NWO. Drukują oni a raczej kreują, poprzez banki centralne, olbrzymie ilości pieniądza. Czy czegoś Ci to nie przypomina? Chcą wywołać inflację, aby tym sposobem zdewaluować gigantyczne zadłużenie państwa, przekraczające, jak np: w przypadku Włoch, 120% PKB ( Produktu Krajowego Brutto). Banki centralne obniżając stopy procentowe prawie do zera chcą rzekomo pobudzić gospodarkę, czyli skłonić ludzi i firmy do wydawania pieniędzy. Inflacja, której tak potrzebują aby zdewaluować dług i niejako przy okazji okraść oszczędzających, jest bowiem wypadkową ilości pieniądza w gospodarce i tempa jego cyrkulacji. Kiedy uda im się zniszczyć pieniądz dłużny jakim się obecnie posługujemy, doprowadzić do bankructwa wiele osób i firm, wtedy zaproponują Nam rozwiązanie problemu jaki sami stworzyli. Nowa cyfrowa waluta banku centralnego CBDC i tym samym eliminacja gotówki.

Globaliści marzą o jednym światowym rządzie, jednej cyfrowej walucie, jednej światowej religii i systemie totalnej kontroli jednostki. Aby to osiągnąć potrzebują usłużnych polityków i depopulacji. Trudno jest bowiem skutecznie kontrolować tak dużą populację jaką mamy obecnie.

Idee lewicowe opierają się na zwykłym złodziejstwie. Zabrać tym co mają np. w podatkach i dać tym którym nie chce się pracować dochód gwarantowany.

Lewica jest też odpowiedzialna za liczne ludobójstwo. Począwszy od rewolucji bolszewickiej 1917 roku w Rosji, ludobójstwo Stalina i Hitlera, mordowanie polskich Żołnierzy Wyklętych przez sowieckie NKWD, w latach komunizmu wojennego 1944 – 1956, do Czerwonych Khmerów w Kambodży i czystek Mao w Chinach. Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza NSDAP (National Sozialistische Deutsche Arbeits Partei ) z pewnością prawicą nie była, choć lewacy aby ukryć ten fakt, narodowych socjalistów nazywają nazistami.

Dobrze to wiedzieć tym bardziej, iż być może szykuje Nam się zmiana władzy na bardziej lewicową.

Ludzie zadają sobie pytanie, kiedy skończą się niekonstytucyjne ograniczenia Naszej wolności? Kiedy wróci normalność? Odpowiedź jest prosta. Normalność wróci wtedy, kiedy przestaniemy się zgadzać na nienormalność.

Artykuł ten jest częścią Książki Antysystemowej. SKLEP
Książka Anty-sytemowa. Spis treści.

Please follow and like us:
fb-share-icon0
Tweet 20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial