Skip to main content

Jak wyglądałby Świat gdyby nie rządziła nim finansjera, czyli kredyt i lichwa? 4 Filary systemu zniewolenia i kontroli. Jak politycy i media Nas okłamują? Jak wychodzić z systemu?

Żyjemy obecnie w bardzo trudnych i ciężkich czasach. Wielu z Nas nie wie co myśleć o tym co się dzieje. Gdzie szukać ratunku, pomocy. Zadajemy sobie pytanie kiedy wróci normalność? Jesteśmy z telewizji i mediów głównego nurtu atakowani agresywną propagandą. Odkąd sięgam pamięcią telewizja zawsze kłamała, kłamali też politycy, którzy razem z tak zwanymi dziennikarzami uważają Nas za stado baranów, którym można wmówić każde kłamstwo. Kiedyś pamiętam taką luźną rozmowę w TVN kiedy dziennikarz pyta drugiego czy ludzie są aż tak głupi aby uwierzyć w każde kłamstwo? Ten pierwszy odpowiada nie, są znacznie głupsi niż nam się wydaje. Wystarczy coś powiedzieć w telewizji i staje się to faktem medialnym czyli nową prawdą dla społeczeństwa.

Jak powiedział Mark Twain „Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”.

Obecnie maski opadły i globaliści, właściciele banków i korporacji pokazali, iż rządzą światem. Politycy to tylko ich marionetki a media głównego nurtu to ich własność. Widzimy co dzieje się w większości krajów świata. Ruszyła dobrze zaplanowana i kilka razy ćwiczona akcja depopulacji ludności pod nazwą pandemia. Mieliśmy wcześniej ptasią i świńską grypę, sepsę i parę innych groźnych chorób. Dziś ludzie poddawani są eksperymentowi medycznemu pod nazwą szczepienia. Szczepieni są jak bydło. Nie bada ich wcześniej lekarz aby stwierdzić czy aby stan ich zdrowia pozwala na szczepienie, tylko zastrzyk i potem wywiad w TV jak to było fajnie i nic nie bolało. Myślenie też ponoć nie boli, warto spróbować. Jeśli w świecie, gdzie nie ma nic za darmo, rząd daje nam szczepionkę za free, to czy nie powinna nam się zapalić czerwona lampka ?

Obecny niewolniczy system opiera się na pieniądzu, który jest długiem, i propagandzie którą sieją politycy i dziennikarze. Żyjemy w świecie, gdzie bezdomny może umrzeć przed sklepem pełnym jedzenia, a wielu ludzi wpada w pułapkę niemożliwego do spłacenia długu. Prawny środek płatniczy jakim się posługujemy jest niczym innym jak długiem, bo powstaje, jest kreowany przez banki, kiedy ktoś, Ty czy Twój rząd lub jakaś firma bierze w banku kredyt czyli zaciąga dług.

Politycy dysponują środkami finansowymi jedynie tymi jakie zabiorą nam i przedsiębiorcom pod postacią podatków, albo kredytami z banków wziętymi pod zastaw naszych przyszłych podatków. To my naszą pracą utrzymujemy ten system. Właściciele banków już dawno stworzyli system banków centralnych które rządzą światem i korporacji które w razie potrzeby dotują banki centralne pieniądzem z dodruku. Okradają nas w ten sposób z naszych oszczędności poprzez inflację, która jest niczym innym jak ukrytym podatkiem.

Każdy kryzys służy finansowej elicie do bogacenia się i umacniania swojej ukrytej władzy kosztem reszty społeczeństwa. Aby zło zwyciężyło, wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili. Nie liczmy na to że globalna elita się opamięta, że politycy albo ktokolwiek inny coś za nas załatwią, że jakoś to będzie. Jeśli Ty nic nie zrobisz, to zbudują globalny komunizm na wzór chiński.

Co możemy zatem zrobić. Możemy wiele, tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nie powinniśmy w pełni polegać na prawnym środku płatniczym złotówce czy dolarze amerykańskim. Możemy się posługiwać prawdziwym pieniądzem, czyli takim, który stanowi ekwiwalent złota i srebra. Możemy regulować swoje płatności np. w srebrnych 1 uncjowych monetach. Prawo nam tego nie zabrania.

Potrzebujemy drugiej niezależnej od światowej finansjery i ich lichwiarskiego systemu kredytowego waluty. Ich środki płatnicze, oparte na długu i procencie od niego, nie mają w sobie żadnej wartości. W każdej chwili mogą oni dodrukować dowolną ilość złotówki, euro czy dolara. Srebra czy złota nie da się dodrukować. Dlatego tak nienawidzą oni srebra i często manipulują jego kursem względem dolara. Wahania od 12 do 28 usd za uncję są na porządku dziennym, bo handluje się papierowym srebrem, które nie ma pokrycia w realnym kruszcu.

Ich system finansowy to jedno wielkie oszustwo. Tak naprawdę tylko niezależny od ich systemu pieniądz może nas uchronić przed inflacją czy wycofaniem gotówki. Plany globalistów opisałem w artykułach pt Globalny Wielki Reset. Inflacja. Wycofanie gotówki. CBDC cyfrowa waluta Banku Centralnego. Totalne zniewolenie. Czyli co szykują nam globaliści i w części drugiej pt Plan Globalistów. Skoro nie szykują Nam nic dobrego to jedyne co nam pozostaje to budować nasz świat bez oglądania się na nich. Jest Nas 99 % a oni boją się ujawnić, bo gdyby ludzie dowiedzieli się o ich niegodziwości to nie byliby nigdzie bezpieczni na planecie Ziemia.

Dla tych co jeszcze wierzą w to że mamy demokrację i kapitalizm to powiem tylko tyle. Co to za kapitalizm w którym prawny środek płatniczy zwany potocznie pieniądzem nie jest nośnikiem kapitału. Sam w sobie nie ma żadnej wartości. Ile dzisiaj kupicie za złotówki którymi płaciliśmy jeszcze 30 lat temu. Gdyby tamtejsze czerwone 100 zł z napisem proletariat dało się dzisiaj wymienić, byłby to 1 grosz. Jaki to kapitalizm, w którym banki centralne sterują całą gospodarką. Wpływają na cykle koniunkturalne, kupują akcje, obligacje rządowe a nawet korporacyjne.

Co do demokracji parlamentarnej, zwanej też przedstawicielską to chyba wszyscy widzimy, iż to jest farsa. Zarządzający politycy nagminnie łamią konstytucje, obywatelskie projekty ustaw wyrzucają do kosza. Nas obywateli mają gdzieś. Zachowują się jak nasi władcy. Co zarządzą mamy posłusznie jak małpy w cyrku wykonać. Scena polityczna jest zabetonowana. Partie systemowe kłócą się o nieistotne rzeczy tylko po to aby podzielić naród. Nie rozliczamy polityków z tego jak w sejmie głosują, tylko wierzymy w to co naobiecują nam w pisanych pod dyktando pijarowców programach. Oceniamy ich po tym co mówią, a nie po tym co robią. Jeśli chcesz wiedzieć kto rządzi światem, zapraszam do artykułu: Kto rządzi Światem, pieniądze czy politycy?

Musimy bronić naszych praw. Walczyć o wolność, o prawa jakie mamy, o konstytucję. Wolność nie jest nam dana raz na zawsze. Zawsze się może znaleźć jakaś kreatura która zechce nam ją odebrać. Każdy nasz dzień powinien przybliżać nas do wyjścia z systemu. Idąc do sklepu dokonujemy wyboru na co wydamy nasze środki płatnicze. Nie kupujmy towarów zagranicznych korporacji należących do 1 % globalistów. Nie wspierajmy ich. Kupujmy produkty polskich lokalnych firm. Wspieramy swoich sąsiadów pracujących tam i chronimy środowisko. Transport towaru z drugiego końca Europy czy Świata zanieczyszcza środowisko. Bojkotujmy zachodnie banki, stacje benzynowe i inne obce korporacje globalistów.

W RPA Murzyni doprowadzili do upadku wiele firm należących do białych i wspierających apartheid. Swoimi protestami zmusili rząd do ustępstw i oddania władzy. Czy my jesteśmy gorsi? Nie potrafimy tego zrobić? Mahatma Gandhi rzucił wyzwanie Imperium Brytyjskiemu i wygrał. Czy my, naród który dał światu 10 milionową solidarność, w obliczu zagrożenia nie potrafimy się zjednoczyć? Nie chodzi o to aby wybrać liderów i czekać aż oni wszystko za nas załatwią. Bolek z teczki Kiszczaka i chazarskie cwaniaki z KOR’u zniweczyli cały ten ruch. Oddali wszystko zachodnim bankierom za 10% wartości. I skutki takiej polityki odczuwamy do dziś.

To czego Nam potrzeba to oddolne organizowanie się ludzi. Pomagajmy sobie. Walczmy z systemową propagandą. Dbajmy o siebie i nasze zdrowie. Trzeci filar systemu zniewolenia to Big Pharma i pozostający na jej usługach lekarze i tak zwana służba zdrowia.

Ostatni filar systemu to edukacja i nauka. Oddaliśmy edukację naszych dzieci państwu i to za nasze pieniądze. Jesteśmy tak zabiegani zarabianiem na życie, iż brakuje nam czasu dla naszych dzieci i rodzin. Nie mamy też czasu na własną edukację choćby finansową. Powierzamy nasze pieniądze finansowym doradcom licząc na to, iż jakoś to będzie. Nauka która nie odpowiada na podstawowe pytania: Kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i jaki jest cel naszego życia, oddaje tu pole religiom, ale jednocześnie walczy z tak zwanymi nienaukowymi poglądami. Poglądy nie naukowe to te, których nie można naukowo udowodnić. Jednocześnie ta sama nauka upiera się przy twierdzeniu, iż starożytne cywilizacje rolnicze które nie znały nawet żelaza jak choćby Egipt czy Aztekowie lub Inkowie, wzniosły piramidy i inne megalityczne budowle z kamiennych bloków ważących często 100 – 150 ton używając do tego lin i rolek z drzew. Wielkie obeliski i rzeźby kolosów powstałe z jednego kawałka skały zbudowano tą samą metodą przy pomocy miedzianych i kamiennych dłut. Przecież to absurd.

Tak więc mamy system finansowy oparty na kredycie, długu i lichwie, system polityczno- medialnej propagandy, Big Pharmę i jej służbę zdrowia oraz naukę i edukację w służbie systemu.

Jakby wyglądał świat gdyby ten niewolniczy system upadł? Gdyby na Ziemi zapanował złoty wiek ludzkości? Posługiwalibyśmy się prawdziwym pieniądzem opartym na złocie i srebrze który z czasem zyskiwałby na wartości zamiast tracić. Nie da się bowiem wydrukować ani złota ani srebra, tak jak obecnie drukuje się papierowe środki płatnicze. Mielibyśmy permanentną deflację, czyli ciągły spadek cen wynikający z postępu technicznego i lepszej organizacji pracy oraz produkcji. Bylibyśmy beneficjentami tego postępu. My, a nie jak ma to miejsce obecnie, właściciele korporacji. Pieniądz byłby jedynie środkiem wymiany, nośnikiem kapitału, miernikiem wartości a nie sensem życia, wyznacznikiem pozycji w społeczeństwie, celem walki o byt. Sam sobie odpowiedz czy warto walczyć o lepszy świat?

Artykuł ten jest częścią Książki Antysystemowej. SKLEP

Książka Anty-sytemowa. Spis treści.

Please follow and like us:
fb-share-icon0
Tweet 20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial